درباره ما

سلام بر عزیزان دلم.

امیدوارم هر جا که هستید شاد و سر حال باشید.

میخوام تو این پست کار اصلی وبسایت بادی پلاس رو توضیح بدم ولی حقیقتش نمیدونم چطوری برای همین یه سری سوال و جواب درباره وبسایت و فروشگاه بادی پلاس در این مقاله آماده کردم تا اینجوری بتونم توضیح بدم.

1-بادی پلاس اصلا چی هست؟

بسایت ما یک وبسایت افیلیتی نوپا هست که کار آن معرفی محصولات برتر دیجی کالا و مورد نیاز شما در زمینه ورزش و سفر است.

ما در وبسایت خود محصولات فوق العاده ی دیجی کالا را به شما پیشنهاد میدهیم و نکات بسیار مفیدی برای خرید محصول مورد نظر ارائه میدهیم و شما را به سمت وبسایت دیجی کالا هدایت کرده تا با نکاتی که به شما ارائه شد بتوانید بهترین و در عین حال به صرفه ترین محصول را انتخاب کنید. (محصولی که بدون راهنمایی های ما شاید اصلا نمیدونستید وجود دارد 🙂

 

2-چگونه به محصولات شما اعتماد کنیم؟

همونطور که گفته شد این محصولات, محصولات منتخبی ما از دیجی کالا بوده و مورد تایید بسیاری از عزیزان قرار گرفته. بهتره بگم اصلا نگران اعتماد و این چیزا نباشید چون اصلا قرار نیست از ما چیزی بخرید بلکه تمام محصولات قرار است از خود دیجی کالا خریداری شوند و نه از ما.

 

3-اگه ما قراره محصولات رو مستقیم از دیجی کالا بخریم شما چطوری از این کار سود میکنید؟

خب درواقع این مربوط به قراردادی بین سایت های افیلیتی و دیجی کالا است که نیاز نیست وارد جزئیاتش بشم ولی فقط همینو بدونید که یه قرون اضافی قرار نیست از جیب شما دوستان عزیز کم شه 😉

 

4-خب اگه کار شما معرفی محصوله پس چرا اینجا هیچی نیست؟

خب این به این دلیله که سایت ما هنوز از طرف دیجی کالا تایید نشده و هر زمان که تایید بشه محصولات قرار داده میشوند. فعلا ما پست هایی که شامل نکات برای خرید محصول هستند رو قرار دادیم و فقط منتظر تایید دیجی کالا هستیم تا بتوانیم لینک محصولات رو در زیر اون پست ها قرا دهیم تا شما به صورت خیلی راحت تر وارد صفحه ی آن محصول در دیجی کالا شوید.

 

خب دوستان فکر کنم دیگه تمام مسائل مهم رو مطرح کردم.

بازم عرض میکنم: ما از شما هیچ پول اضافه ای نمیگیریم و شما محصولات رو با همون قیمتی که در دیجی کالا مشاهده میشود خریداری میکنید.

اگه سوال و نکته ای دارید میتوانید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید.

آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه ی شما عزیزان در این شرایط سخت دارم و امیدوارم که هر جا که هستید در همه ی مراحل زندگیتون شاد و سرحال باشید.